۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر

بسمه تعالی

«اطلاعیه تکمیلی در خصوص ثبت نام آزمون خرید خدمت بخش کرونا»

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمان با توجه به مجوز شماره 2418/209/د مورخ 09/04/98 معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ؛ بدینوسیله درنظر دارد تعداد 60 نفر از فارغ التحصیلان در رشته شغلی های ذیل  را با شرایط مندرج در جدول ذیل از طریق شرکتهای طرف قرارداد به صورت شرکتی ( خرید خدمت) جهت انجام وظیفه در بخش بیماران کرونا از طریق مصاحبه تخصصی جذب نماید.

 

جدول رشته های شغلی مورد نیاز

 

ردیف

عنوان شغل

محل خدمت

جنسیت

تعداد موردنیاز

شرایط احراز

شرایط خاص

مرد

زن

1

پرستار

مرکز آموزشی درمانی افضلی پور

بخش کرونا

*

*

36

دارا بودن مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد در رشته تحصیلی پرستاری با کلیه گرایش ها

 

2

کمک پرستار

*

*

10

دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم به علاوه گواهی نامه کمک پرستاری از مراجع مورد تایید معاونت پرستاری وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی

 

3

کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی

*

*

2

دارا بودن دانشنامه کارشناسی یا کارشناسی ارشد در یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی و هماتولوژی  (لیسانس و فوق لیسانس ) و رشته های باکتری شناسی –ژنتیک انسانی-سم شناسی-قارچ شناسی ( پزشکی) –میکروب شناسی (پزشکی)-بانک خون هماتولوژی (فوق لیسانس )

مشروط به دارا بودن کارشناسی علوم آزمایشگاهی

 

4

کارشناس اتاق عمل

*

*

4

دارا بودن دانشنامه کارشناسی در رشته اتاق عمل

 

5

کارشناس هوشبری

*

*

4

دارا بودن دانشنامه کارشناسی در رشته هوشبری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط عمومی

1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

2- داشتن تابعیت ایران

3- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران )

4- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر وروانگردان

5- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

6- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

7- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن جذب می شوند ( طبق نظر کمیسیون پزشکی یا گروه طب کار دانشگاه و شرکتهای طب کار دارای مجوز قانونی)

شرایط اختصاصی

  1. دارا بودن حداقل 20 و حداکثر 30 سال برای دارندگان گواهینامه کمک پرستاری و دارا بودن حداکثر 35 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ( متولدین 04/09/1358) به بعد

تبصره:

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف) جانبازان وآزادگان ، فرزندان و همسر وفرزندان شهدا، و همسرجانبازان بیست وپنج درصد (25٪) وبالاتر، همسر وفرزندان  آزادگان که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ( دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (در خصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهدا( شامل پدر، مادر، خواهر، برادر) تا میزان 5 سال

ج) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان حضور در جبهه

د) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان 5 سال

هـ ) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف (اجباری یا اختیاری و یا قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان انجام داده اند .

و) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی دانشگاه که به صورت غیر مستقیم و تاز طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه ، به خدمت اشتغال داشته اند.

ح) مدت خدمت سربازی انجام شده آقایان

ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

** داوطلبانی که در حال گذراندن طرح نیروی انسانی خود در واحدهای تابعه دانشگاه می باشند نمی توانند در این مصاحبه شرکت نمایند.

درخصوص داوطلبانی که به استناد بخش نامه شماره854/100 مورخ16/07/93 وزارت متبوع ، نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است در صورتی می توانند در این مصاحبه شرکت نمایند که حداکثر 2 ماه تا اتمام 4 سال خدمت آنان باقی مانده باشد.

 

 

نحوه ثبت نام اینترنتی  وتاریخ ثبت نام:

کلیه متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند که از روز پنج شنبه مورخ 18/02/99 تا پایان روز سه شنبه مورخ 23/02/99 نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس sanjeshp.kmu.ac.ir  اقدام نمایند.

زمان برگزاری مصاحبه تخصصی:

زمان و مکان برگزاری مصاحبه تخصصی متعاقباً به اطلاع داوطلبان واجد شرایط خواهد رسید.

نحوه برگزاری آزمون:

از داوطلبان واجد شرایط مصاحبه تخصصی به شرح ذیل به عمل خواهد آمد:

  1. مصاحبه عملی و تخصصی در خصوص مسائل مربوط به کار در بخشهای کرونا و پیوند اعضاء
  2. سابقه خدمت در بخشهای اعلام شده

تذکر مهم : کارکنان دارای سابقه در بخش های کرونا و پیوند اعضاء در اولویت بکارگیری خواهند بود.

 

نحوه پذیرش داوطلب و اعلام نتیجه:

اعلام نتیجه و انتخاب نهایی افراد در مصاحبه براساس نمره کل به ترتیب نمره فضلی و به میزان ظرفیت اعلام شده پس از اعمال سهمیه های قانونی خواهد بود.

 

  • انتخاب نهایی داوطلبان ، با توجه به ظرفیت مورد نیاز و در نظر گرفتن سهمیه های ایثارگران از کل سهمیه اختصاصی و به تربیت نمره ماخوذه خواهد بود. بنابراین ممکن است پذیرش در برخی رشته ها بدون در نظر گرفتن نمره کل به داوطلبان دارای سهمیه که واجد شرایط شرکت در مصاحبه بوده اند، اختصاص یابد. لذا داوطلبان آزاد بایستی در زمان ثبت نام به این نکته توجه داشته باشند.

 

امتیازات و سهمیه های قانونی و نحوه اعمال آنها:

الف) سهمیه ایثارگران:

براساس ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ، ابتدا از کل مجوز تخصیص یافته به دانشگاه 30 درصد برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد . از 30 درصد فوق الذکر 25 درصد مربوط به مشمولین سهمیه بند الف 1 و 5 درصد سهمیه باقیمانده نیز مربوط به مشمولین بند الف 2 میباشد.

الف1 ) سهمیه 25 درصد:

جانبازان،همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان بالای 25 درصد،همسر و فرزندان آزاده بالای سه سال اسارت.

مشمولین سهمیه استخدامی 25 درصد ایثارگران از طریق شرکت در مصاحبه انتخاب می گردند.لازم به ذکر است در صورتی که سقف سهمیه 25 درصد دانشگاه تکمیل نگردیده باشد،مابقی سهمیه در اختیار داوطلبان آزاد قرار خواهد گرفت.مشمولین این سهمیه به شرط دارا بودن شرایط دارا بودن شرایط خاص مندرج در آگهی از طریق رقابت با سایر مشمولین این سهمیه (به ترتیب نمره مکتسبه) از حداکثر 25 درصد کل مجوزهای دانشگاه برخوردار خواهد بود.

-در فرایند مصاحبه تخصصی مشمولین سهمیه 25 درصد که زمان مقرر در مصاحبه شرکت کرده اند علاوه بر نمره مکتسبه، اولویت های مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ملاک عمل خواهد بود.

ب ) سهمیه آزاد:

کلیه سهمیه پس از کسر سهمیه های قانونی ایثارگران (مندرج دربند الف) و معلولین عادی (مندرج در بند ب) به داوطلبان آزاد در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی بع ترتیب نمره فضلی اختصاص خواهد یافت.